Подарунок
-3%

STARLINK mini, старлінк міні
18 499 ₴/комплект
17 999 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: V3 m1
+380 (63) 972-77-88
Олександрповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 199 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «STARLINK mini, старлінк міні»
Starlink Mini – це компактний портативний комплект, який можна легко помістити в рюкзак і який призначений для забезпечення високошвидкісного інтернет-з’єднання з низькою затримкою в дорозі.
Starlink вимагає безперешкодного огляду неба. Завантажте програму Starlink, щоб встановити найкраще місце установки.
Потужність та низьке енергоспоживання
Starlink Mini, зі своїм компактним дизайном, має вбудований маршрутизатор Wi-Fi, що зменшує кількість потрібних компонентів порівняно зі стандартною версією. Він також споживає менше енергії, має постійне джерело живлення та забезпечує завантаження на швидкості понад 100 Мбіт/с.
Однією з найбільш вражаючих особливостей Mini є його енергоефективність. Пристрій споживає в середньому лише 20-40 Вт, а в режимі очікування - 15 Вт, що є суттєвим покращенням порівняно з 33-62 Вт, виміряними два роки тому за допомогою стандартної антени та окремого маршрутизатора Wi-Fi. Це низьке енергоспоживання означає практичне використання в польових умовах.
Швидкий інтернет у дорозі
MINI ROAM
Абонплата: 40€/місяць
Можна призупинити послуги
Дається 50 ГБ мобільних даних на місяць
Підтримується використання в русі
Типова швидкість завантаження: 5-50 Мбіт/с
Типова швидкість завантаження: 2-10 Мбіт/с
Типова затримка за межами континентальних США: 60-90 мс
REGIONAL
Абонплата: 72€/місяць
Можна призупинити послуги
Необмежені мобільні дані
Підтримується використання в русі. Користувачі матимуть можливість увімкнути мобільний пріоритет даних на основі ГБ для використання в русі.
Типова швидкість завантаження: 5-50 Мбіт/с
Типова швидкість завантаження: 2-10 Мбіт/с
Типова затримка за межами континентальних США: 60-90 мс
Зв'язок там, де ви його не очікуєте
Зв'язок тепер можливий навіть у віддалених місцях завдяки найсучаснішій в світі інтернет-системі. Потікове передавання даних, відеодзвінки, онлайн-ігри, віддалена робота — все це стало доступним там, де ви цього не очікуєте.
Дизайн та розміри
Термінал Starlink Mini має розміри, схожі на ноутбук, з вагою орієнтовно 1,1 кг і розмірами 30×25×4 сантиметра, що становить 60% від стандартної тарілки компанії Starlink. На думку компанії, зробить її більш привабливою для мандрівників.
Це приблизно наполовину менший за розмір і на третину легший в порівнянні зі стандартним терміналом Starlink. Він може похвалитися рейтингом IP67, що забезпечує захист від пилу та дощу, включно з короткими періодами занурення у воду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STARLINK |
| Країна виробник | США |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Вага | 29.0 |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Напруга | 20 В |
| Антени WI-FI | Зовнішні, знімні |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 110В, Мережа 220 В |
| Кількість LAN портів | 1 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Функція Power Bank | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴/комплект






