Модель: ДС1018П
Резервний акумулятор у разі вимкнення електроенергії
Забезпечує роботу приладів 6-10 годин залежно від навантаження.
АКБ заряджається за 1 год 30 хвилин.
ТИП: 5в 9в 12в
Ємність АКБ: 10400 мА/год
Колір: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час зарядки | 1.5 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 600 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.504 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴





