Зовнішній акумулятор ХО ПР189 30000 дозволяє легко продовжити автономність. смартфон, планшет. Акумуляторна батарея здатна видавати напругу залежно від використовуваного порту, що спростить звичайне користування і значно підвищить зручність зарядки гаджета Виробник: ХО Тип акумулятора: ЛІ-ПОЛ Місткість акумулятора: 30000 мА/год Колір корпусу: Білий Матеріал корпусу: Пластик Тип: Універсальна батарея Вихідна напруга: 22.5 В Особливості: Індикатор рівня заряду|Швидка зарядка Рознімання: ЮСБ|мікро ЮСБ|Тайп-С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





