Джерело безперебійного живлення mini UPSМодель DC1037P
Резервний акб під час відключення електроенергії забезпечує роботу приладів до 8 годин
Заряджається за 2 Години
АКБ:10000ма/год
Вихід: USB 5В 2А, DC 5В 2А, 12В 2В, 9/12В 2А, POE15В,1А, POE, 24В 0.6А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 5 В |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 600 хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴




