ХО ПР185 - це практичний, високотехнологічний пристрій, який спростить зарядку сучасних портативних гаджетів. Аксесуар реалізований у стильному, ергономічному дизайні, має досить компактні розміри та невелику товщину. Його надійно зібраний корпус виконаний із заокругленими гранями та приємною на дотик поверхнею, яка запобігає випадковому вислизанню з рук, виготовлений із міцного, стійкого до ударів та подряпин пластику.
Придбати XO PR185 можна у нашому інтернет магазині. Ми забезпечимо перевірку приладу та швидке відправлення. Характеристики ХО PR185: Місткість АКБ: 20000 ма/год. Вхід: Micro-USB/Type-C: 5В-2А. Кабель Type-C: 5В-2.6А Вихід: USB-A 1: 5В-4.5А, 22.5Ват/год Quick charge 3.0 USB-A 2: 5В-3А Кабель Type-C: 5В-3А, 20Ват Кабель Lightning: 5В-2.1А LED індикатор заряду батареї. Матеріал: ABS+PC+лита-полімерна батарея. Вбудовані кабелі: Type-C, LightningХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 0.42 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







