УМБ виготовлена у пластиковому корпусі. Гаджет оптимально підійде для телефону та здивує сучасним дизайном та функціональними особливостями. Має невелику вагу та компактні габарити, які дозволяють без зусиль носити його із собою. Повербанк 10000 ХО ПБ 301, мікро-юсб/юсб-с вхід, 2х юсб виходи, лед індикатор 1.Місткість: 10000. 2. Вхід: ▪️Мікро юсб/тайп с: 5в-2а. 3. Вихід: ▪️ЮСБ-А 1/2: 5В-2А 4. Лед індикатор рівня заряду батареї. 5. Матеріал: літій-полімерна батарея. 6. Розміри: 141 * 69 *16,5 мм. Вага: 222г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 222 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



