Інвертор 1600 вт - оптимальний варіант для роботи газового котла та побутових приладів.
Прилад перетворює напругу 12 в 220 з чистою синусоїдою.
Характеристики:
Потужність 1600Вт.
Діапазон вхідної напруги: 10-15В
Напруга на виході: 220
Частота на виході: 50±2% Гц
Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегріву, від неправильної полярності ККД: 90% Температура навколишнього середовища: -18 - +50С
Колір: бронзовий Габарити (Д/Ш/В): 24х10х6 см
Довжина клеми з крокодилом: 50 см
Матеріал: алюміній
Комплектація: Інвертор
Комплект дротів для підключення від акумулятора
Коробка
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴



