
Повербанк з ліхтариком 40000 XO PR124 (павербанк УМБ), УЦІНКА !!! 2порта тайп_А не працюють.
1 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12
+380 (63) 972-77-88
Олександрповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики:
Заряджається портативна батарея через роз'єми: Тайп-С / Мікро-ЮСБ /
Повербанк має розміри: 164х80х40 мм.
Розмір: 164х80х40 мм.
Вага: 900 гр.
Сила вихідного струму : ЮСБ1 1-4А, ЮСБ2 2А, ЮСБ3 2А, ЮСБ4 2А
Матеріал: Пластик.
Місткість: 40000 ма/год.
Гарантія: 6 місяців.
Особливості: Захист від перегріву, перезаряду, надмірного струму, короткого замикання, індикатор рівня заряду, придатний для використання під час авіа перельотів, збоку.
Комплект поставки: Портативна батарея, кабель
Фірмова упаковка.
Сила вхідного струму: Тайп-С 5в 2А, Мікро-ЮСБ 5в 2А
Одночасне заряджання пристроїв: 4.
Колір: чорний.
Слоти заряджання: 4.
Тип роз'єму: ЮСБ, Тайп-С, Мікро-ЮСБ
Сила струму: 2.0А.
Місткість батареї: 40000 ма/год.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 920 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



