І
Інвертор 3000вт – оптимальний варіант для роботи газового котла та побутових приладів. Прилад перетворює напругу 12 в 220 з чистою синусоїдою. Характеристики: Потужність 3000вт. Діапазон вхідної напруги: 10-15в Напруга на виході: 220в Частота на виході: 50±2% Гц Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегріву, від неправильної полярності ККД: 90% Температура навколишнього середовища: -18 - +50С Колір чорний Габарити (Д/Ш/В): 29х12х7см Довжина клеми з крокодилом: 50 см Матеріал: алюміній Комплектація: Інвертор Комплект дротів для підключення від акумулятора Коробка ІнструкціяХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴



