З потужним літій-іонним акумулятором ємністю 20 000 ма/год. Для завантаження смартфонів, планшетів, електронних книг тощо в будь-якому місці.
З технологіями ПД 3.0 для надшвидкого заряджання. Працює з будь-якими різновидами роутерів.
З'єднання: 1 ЮСБ тип С ПД, 1 ЮСБ тип А .
Індикація рівня заряду батареї за допомогою 4 світлодіодів.
З захистом від перегрівання та короткого замикання.
Моделі: Білий;
Зарядний кабель завдовжки об. 15 см (від ЮСБ типу А до ЮСБ типу С).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 450 г |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Виробник | TRONIC |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



