
Повербанк 10000 XO PB301(павербанк УМБ)
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1
+380 (63) 972-77-88
Олександрповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УМБ виготовлена у пластиковому корпусі. Гаджет оптимально підійде для телефону та здивує сучасним дизайном та функціональними особливостями.
Має невелику вагу та компактні габарити, які дозволяють без зусиль носити його із собою.
Повербанк 10000 ХО ПБ 301, мікро-юсб/юсб-с вхід, 2х юсб виходи, лед індикатор
1.Місткість: 10000.
2. Вхід: ▪️Мікро юсб/тайп с: 5в-2а.
3. Вихід: ▪️ЮСБ-А 1/2: 5В-2А
4. Лед індикатор рівня заряду батареї.
5. Матеріал: літій-полімерна батарея. 6. Розміри: 141 * 69 *16,5 мм. Вага: 222г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 141 мм |
| Вага | 222 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





